| MihaiAlexandru12 a întrebat:

CINE STIE O METODA EFICIENTA SI RAPIDA DE A FACE BANI PE INTERNET? DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Nu existăwinking

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Este ca si cum ai intreba "stie cineva un loc unde daca sap gasesc o comoara?"

3.2 miliarde de oameni de pe planeta sunt conectati la internet. Daca ar exista o metoda "eficienta si rapida" de a face bani doar stand in fata calculatorului, nu crezi ca ar face-o toti?

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com