| VladBalcanu a întrebat:

Buna ziua TPU cine stie care este cea mai eficienta metoda de a imbunatatii un calculator fara sa dau bani?

1 răspuns:
| javiga a răspuns:

Daca te referi sa iti mearga anumite jocuri pe care pc-ul tau nu le suporta iti spun ca nu exista nicio solutie care sa nu depinda de bani, dar... daca vrei sa iti mearga mai repede iti recomand sa stergi tot ce nu mai folosesti adica programe jocuri poze muzica, orice ce nu e de folos si ai sa vezi ca da rezultate, funda?