| krt0f1oR a întrebat:

Cu aplicatia sweatcoin poti produce bani? Daca bag nr de telefon voi face cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizez sweatcoin de câteva luni, și tot ce pot sa spun e ca este profitabil. Am strâns in jur de 9k SWC și dacă inviți 99 persoane, Primești 20 de dolari direct in contul de PayPal.

De asemenea, nu exista taxe ascunse, și nu, nu va exista niciun cost suplimentar. Nu necesita înscrierea cu card de credit sau oferirea altor informații.

2 răspunsuri:
| PopSorin1233333boss a răspuns:

Http://swcapp.com/ws/sorin295973 Dati click ca sa primiti micul bonus de 2000 SWEATCOIN

| Andreea11andreea a răspuns:

Da poți produce bani
www1.sweatco.in/hi/andreea278537 Check out this free app? It pays to walk! Intra pe Link și acceptă te rog