| Coke2015 a întrebat:

Stie cineva cum poti sa scoti bani din sweatcoin. Ca am pana acum 21 de sweatcoin. Dar, cum pot sa ii retrag?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ii poti retrage. Poti alege premi in aplicatie dar platesti livrare ca sa le primesti.

| Coke2015 explică (pentru Wr3nch):

Aha. Deci astia pe Youtube ce spun inseamna ca nu e adevarat. A scos bani si etc. Mersi de raspuns.

| Alexuţ02 a răspuns:

Poti scoate bani la un anumit numar de invitatii, 99 sau 100 parca, vezi canalul lui Alex Montrey sau al lui Colo (Alex Balan) au facut video informativ despre asta...