| alTaiR96 a întrebat:

cum e cu Amazon? cat e transportul etc, as dori mai multe informatii. funda

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru transport, Amazon.com foloseste doua modalitati de transport: Express si Standard. Ultima este gratuita pentru comenzile mai mari de 19€, iar produsele iti vor fi trimise imediat ce sunt disponibile.
Aici ai detalii despre Amazon
http://www.ecursuri.ro/......n.com.html
Bafta!

| ShopAmerica a răspuns:

Da, se pot lua si tzepe. Depinde cine vinde produsul. Daca e vandut direct de Amazon, nu trebuie sa iti faci probleme. Daca e vandut de alti vanzatori, trebuie sa te uiti la calificativele lor, sa vezi daca au avut sau nu probleme.

| alTaiR96 explică:

Poti sa iti iei teapa? Sa cumperi de la vreun vanzator nesigur?