| Nuimicitinumele a întrebat:

Imi puteti spune niste informatii in legatura cu niste job-uri in care sa fie nevoie de picturi/schite/ilustratii etc? Poate sa fie legat de orice, chiar si cartii care au nevoie de ilustratii. Si orice site pe care il stiti ca se pot uploada picturi/desene etc, este foarte bun pentru mine. Pot lucra si de acasa, si daca este necesar, pot sa merg si la locul de munca (atata timp cat acesta se afla in Bucuresti). Orice informatie care m-ar putea ajuta catusi de putin, este bine venita! Funda pentru un raspuns bun! Si puncte si multe multumiri pentru restul! Va multumesc pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Design interior, arhitectura, design vestimentar, ilustrator pentru logo pentru diverse branduri

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Designer happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Design, arhitectura, pictura

| MihaelG a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cum au spus și ei dar poate că mai există și altfel de meserii! Mai intereseaza-t!

| Nuimicitinumele explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar ce ma interesa mai exact era un loc de munca. Nu stiu unde pot gasi posturi pentru asa ceva

| unoarecareinbazadedate a răspuns:

Arhitectură,designer,pictor