| harim112 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste modalitati prin care sa fac niste bani am doar 16 ani

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa faci reclama la diferite produse pe net si daca ai clienti din reclama ta ai comision.

| Northern a răspuns:

Fa-ti un site. Promoveaza-l. Daca iese bine, vizitatori multi, etc, pune reclame. Na.

| ciribist a răspuns:

Poti sa imparti pliante, sa fii vanzator undev, sa devii bun la un joc, sa faci vlogg si sa devii bun.

| Crystyan2000 a răspuns:

E o aplicatie numita WHAFF care te plăteste daca descarci anumite jocuri. E sigura 100%(asa imi castig eu banii de buzunar...am castigat 20$). Banii castigati ii scoti prin PayPal. Descarci aplicatia apoi introduci codul AV 79864(asa castigi 1$). Baftă!