| Albert9928 a întrebat:

Sant in Anglia am server de metin2 si caut niste metode pentru donatii cum as putea avea donatii, cum sa fac sa primesc baniiwinking Dau funda la cel mai bun

5 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Fa un cont de PayPal pe care sa primesti banii, eventual poti accepta donatii in crypto monede (bitcoin, litecoin etc.)

| Albert9928 explică (pentru lastOne):

Dar daca am cartela mea Vodafone din Romania poate ca cineva sa cumpere un voucher si sami trimeata codul si eu sa-l bag pe cartela?

| lastOne a răspuns (pentru Albert9928):

Ca sa functioneze ce propui tu ar trebui ca respectivul sa aiba posibiliattea sa cumpare voucher online cu cardul.

| Albert9928 explică (pentru lastOne):

Da am deja cartela veche sper sa mearga happy

| Albert9928 explică (pentru Albert9928):

Multumesc pentru raspunswinking