| lopotencuemil a întrebat:

stie cineva in cat timp vin banii de pe Paypal pe un Mastercard de la BCR cand vreau sai extrag?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De obicei 2-3 zile maximum, dar poti sa te trezesti si mai rapid. Conteaza daca ai scos pe card sau in cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In poza de profil ai acolo carti caiete, bati la tastatura la calculator ceva, fara sa te uiti la elhappy si ai scris cand vreau "sai" extrag.
urat.
Iti intra banii instant.
Asta daca ii ai pe paypal la cont curent si nu la pending.
Atasezi cardul la paypal si dai transfer.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mie imi spune mereu ca in 24 de ore dar ajung mult mai repede. Acum, depinde si de moment. Cred ca in weekend merge mai greu!