| tunescu_2874 a întrebat:

Sunt dispus sa cumpar conturi Adsense indiferent de pret si starea lui. Toata treaba e sa fie activ. Care are un astfel de cont si doreste sa il vanda? sau daca stiti vreo solutie in a imi aproba cei de la google contul mai repede... am facut mai multe si toate dureaza.

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Soluţii de făcut BANI ADEVĂRAŢI găseşti pe http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com aşa că de aici încolo depinde DOAR de tine!

| filmehd a răspuns:

Sallut da-mi add la cris_unicatul ca am eu un cont de vanzarewinking!

| Mp3Fustangiu a răspuns:

M-ar interesa si pemine un cont adsense sa cumpar cine mai are de vanzare astept sa ma contactati la id fustangiu. funclub

| Bogdan_Andrei_1991_4OBk a răspuns:

Salut am cont de adsense vechi de 6 ani cu 10 euro pe el legat de un cont youtube cu 200.000 de vizualizari care genereaza bani plus doua site-ri copkill2004 id de yahoo daca esti interesat

| Bote a răspuns:

Cumpar cont de google adsense pentru 5 Euro in Vodafone.

| Madalin_Ghilaciu_1995 a răspuns:

Iti pot vinde eu un cont proaspat activat pentru o suma buna, astept raspuns. id ffv_madalin