| xkiler007 a întrebat:

Salut am facut cont la google adsense
si am plasat scriptul care mi lau dat ei pe situl meu si am facut contul cu datele reale cit dureaza aprobarea?
si cum ma va plati goole pemine asta ma intereseaza vreau un raspuns sa ma ajute va rog!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Si in cont si pe card, depinde ce alegi! Cam repede visezi la bani, e mult pana acolo! Pune mana si citeste TOS-ul!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Uneori niciodata, depinde de site!

Te plateste cu bani, pentru care trebuie sa platesti impozit la stat, nu uita acest aspect!
http://static-anaf.com/declaratia-formularul-200.pdf

| xkiler007 explică (pentru K0sti):

Pai dupa ce imi da aprobarea trebuie sa completez ceva casa primesc bani trebuie sa imi fac un cont in banca sami poata trimite bani sau pe un card bancar?

| K0sti a răspuns (pentru xkiler007):

Si in cont si pe card, depinde ce alegi! Cam repede visezi la bani, e mult pana acolo! Pune mana si citeste TOS-ul!