| Cena07 a întrebat:

Unde pot verifica daca biletele de loto polonia sunt castigatoare? multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Ryan0091 a răspuns:

Salut! Rezultatele le gasesti pe acest site: www.lotopolonia.info Il recomand numerele sunt postate aproximativ dupa 5 minute de la extragere. Succes la loto, o zi buna!

| FLOnaldo a răspuns:

Incearca www.superbet.ro Acolo in sectiunea loto / keno. Daca nu, cauta simplu pe google : Rezultate polonia 20 / 80 parca este extragerea nu? Sauu poti merge la agentia de pariuri a doua zii sa verifici daca este castigator biletul respectiv ce numere au iesit. Bafta!

| Constantin_Vlad_1989 a răspuns:

Rezultatele acttualizate la 1 minut de la extragere www.Loto-Polonia.ro iar pe langa asta, primesti si statistici cu toate numerele extrase in ultimele 30 de zile. Noroc!