| Freshh a întrebat:

Vreau ca vara asta sa ma angajez undeva sa fac si eu niste banuti.Am 14 ani si sunt din Deva, imi puteti recomanda un anume job part time >bun?

4 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!

poti devenii reprezentant avon
ai discount intre 20 si 40% in functie de valoarea comenzii + cadouri pe care le poti pastra sau vinde

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

uite idul meu : bia_coolgirl94

te astept!

| Stitch92 a răspuns:

Pai ce ar fi sa mai ajuti prin vecini. Cam asta ar fi caci la 14 ani nuprea ai ce munci, decat la scoala.

| BMA a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi la"negru" ia-ti gandul, pentru ca patronii nu isi mai permit, din cauza controalelor.
cel mai indicat ar fi sa stai linistit.acasa.e timp de munca tot restul vietii dupa 20+

| DutsSy a răspuns:

Descopera-ti talentu prin muzica, sau nu ma stiu