| AlexStefan1 a întrebat:

vreau sa fac un ban de buzunar in plus si vreau sa stiu daca e in Romania vreun site care sa ma ajute in acest scop, banii sa fie scosi prin Paypal deoarece sunt minor (16) si nu am un card de credit.

3 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Banii din paypal poti sa ii scoti doar printr-un card sau un cont bancar.

| Justme111 a răspuns:

Eu imi fac banii de buzunar prin oriflame. Nu e greu deloc si sunt multi baieti care au ajuns sa castige mai mult decat intr-un post la primarie dar trebuie multa "munca" pentru asta. E foarte usor. Daca ai nevoie de mai multe detalii scrie-mi in privat.

| Lovin1997 a răspuns:

Intra aici si fa-ti cont http://www.marketglory.com/strategygame/Lovinlvn este un joc de strategie online, urmezi instructiunile si o sa vezi ca iti vei marii veniturile.