| Neymar2014 a întrebat:

vreau sa-mi fac cont la bet365 cu cont bancar.Adica sa pariez direct online si live. ce parere aveti? merita? Tin sa mentionez ca nu am facut inca 18 ani. pot face card de elev?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Card nu poti face, deoarece daca ai intre 14-17 trebuie sa fie un parinte cu tine cand il faci, sa fie gen "imputernicit" ceva pe acolo, iar pentru cont la bet 365 este ok, dar din pacate nu ai card, bet365 sau sportingbet!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu o sa poti sa iti faci cont daca nu ai 18 ani, poate doar sa gasesti pe cineva dispus sa iti faca el.

| Iuliancik77 a răspuns:

Daca te pricepi in fotbal atunci clar ca face eu am cont tat si vad ca se peimeste incearca
funda?