| MaFro a întrebat:

Salut tuturor.Am o intrebare destul de dificila..Am implinit varsta de 18 ani in octombrie 2018.Am intocmit acea cerere de alocatie cu dreptul de a fi elev in studii in continuare.Asta a fost pe undeva prin decembrie.Mi-am facut card la BCR pentru elevi ca sa imi intre banii de alocatie pe el. Am asteptat 3 luni si tot nu imi intra banii.Cativa dintre colegii mei imi spun ca au fost sa ii ridice de la posta sau ceva in legatura cu Anaful.Insa doamna de la secretariatul liceului a spus ca imi vor intra direct pe card din moment ce am facut unul. Cat trebuie sa astept sau ce altceva trebuie sa mai fac? FUNDA garantat. Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alanonimdepetpu a răspuns:

Intarzie un pic dar o sa iti vina toti retro adica pe toate lunile