| CelMaiOancea a întrebat:

Salut tuturor,
Am o intrebare legata de o afacere.
Bunicul meu are 11 Hectare in Calarasi. El nu mai poate sa lucreze acel teren (pana acum a fost cultivat numai porumb si grau).
Eu vreau sa incep o 'afacere'. Dar ce sa plantez?, Sau ce ar fi profitabil sa faci cu acel teren?
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| UNcopac a răspuns:

marijuana sau coca happy sau vindel si du-te in hawai

| Sensation_7587 a răspuns:

Infinteaza o padure happy am inteles ca se plateste foarte bine din fonduri europenewinking daca tot ai atat pamant happy

| foxi a răspuns:

Plantele medicinale sunt rentabile ca si cultura!

| pafpap a răspuns:

Deschideti o ferma apicola, si pomicola, iti faci o casuta si din 2 ani poti sa mergi 1 an in dubaibig grin(vorbesc foarte serios

| Adib123 a răspuns:

Gasesti multe idei de afaceri agricole pe http://3afaceri.blogspot.ro/. Succes!