| undercover01 a întrebat:

voi jucati la pariuri? sau credeti ca se pot face bani din asa ceva?

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu merita...cunosc oameni care si-au pierdut casa din aceasta dependenta.

| Valyvly a răspuns:

Daca te referi la pariuri sportive, da am jucat. Dependenta exista dar in mica parte. Nu se manifesta ca dependenta de Aparate de exemplu.
Cand joci la pariuri, arunci banii pe fereastra. Castigi odata 1 mil de exemplu, dar nu realizezi pe moment ca ai bagat bilete in valoare de 2 milioane pana sa castigi acel milion.

Asa cum mi-a spus si mie o persoana, iti voi spune si eu tie. Si crede-ma ca este adevarat.
"De banul nemuncit niciodata nu vei avea parte"

Depinde ce vrei tu sa intelegi din asta

| amnevoiedetpu a răspuns:

Nu joc dar nici nu as vrea pentru ca pierzi bani si devii dependent!