| anonim_4396 a întrebat:

Jucati la pariuri sportive?

13 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Eu mai joc dar mai rar.
Am castigat de mai multe ori. (din fericire)

| Dorinel a răspuns:

Am bagat o singura data am castigat 1 milion si de atunci nu am mai jucat laughing)

| JackieSue a răspuns:

eu nu joc happy

| DoomNEzeu a răspuns:

Da, eu joc la pariloto, dar am jucat si la astra si mi s-a parut mai belea acolo big grin

| frida0purple a răspuns:

Nu..fiindca mi-se pare pierdere de timp.

| cristi27 a răspuns:

Eu joc destul de des, decat sa bag banii la loto mai bine ii bag acolo

| Psihoyounger a răspuns:

NU pentru ca mi se pare o pierdere de vreme, de bani. Nu merita.

Prefer sa ii las pe altii sa o faca.

Psihoyounger

| Razvan_9009 a răspuns:

Am jucat si eu da m-am lasat ca am bagat cred ca de vreo 30-40 de ori si am castigat odata 800 de mii... minciuna si pariurile astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram acasa... jucam si chiar am si castigatbig grin.noroculhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pariu ca joc la pariu?

| BuMeRaNg a răspuns:

Nu.tongue...am niste prieteni cxare joaca si nu castiga decat ff rar ff putin...phbbbbt...plictisitor si pierdere de bani.sad... sper ca am fost de ajutor.tongue...

| navigator10 a răspuns:

Joc destul de des insa folosesc surse ajutatoare pentru ponturi cum este site-ul http://strategiipariuri.com/.