| bestia69k20 a întrebat:

Vreau sa îmi fac cont pe scribd doar pentru o luna(cât e gratis) si voiam sa intreb:eu o sa îmi pun PayPal dar nu am bani pe el. După ce expira luna gratuita o sa mi se închidă contul sau o sa meargă pe minus?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Contul va fi blocat (nu il vei putea folosi) pana vei avea bani pe PayPal. Atunci iti va incasa abonamentul.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu am cont gratuit de ani de zile acolo, doar din cand in cand m-ai urcam continut adica referate etc acum numai este asa? adica daca pui continut si tu poti descarca cateva documente (limitat) gratuit?

| bestia69k20 explică (pentru Iote):

Și pot sa îl închid înainte de terminarea lunii gratuite? Adică vreau doar câteva referate și câteva cărți și după sa îl închid

| Iote a răspuns (pentru bestia69k20):

Presupun ca da. Nu am incercat.