| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Vreau sa îmi verific cardul pe google play și îmi cere un cod de debitare de 6 cifre. Unde găsesc codul ala?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Instalează aplicația discord iar apoi trebuie sa primești un email cu acel cod! Nu îți va veni prin mesaj

| Alupigus2D a răspuns:

Il primesti in email (serviciul de mail care il folosesti)

| utcan a răspuns:

Salut mai intai instaleaza aplicatia discord dai add la yuutagg si am o aplicatie care sigur 100% te va ajuta! Am foarte multe pareri de la alti oameni care sunt in sens pozitiv si va astept si pe dumneavoastra sa va ajut! Multumesc anticipat conceput respectuos!