| Legendarydk a întrebat:

Salut, vreau sa ma angajez la lidl si nu am gasit un model de CV, ma poate ajuta cineva cu un link catre un CV bun?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Acum e valabil europass-ul
https://europass.cedefop.europa.eu/ro/documents/curriculum-vitae

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu pe Europass l-am facut si l-am reactualizat mereu. Indiferent unde lucrezi e bun. Cauta pe Google :D

https://www.google.com/......https?/url

| Skarr a răspuns:

Pai un CV ar trebuie sa fie ceva de genul:

Date personale:
- Nume - Prenume:
- Adresa:
- Telefon:
- Locul si data nasterii:
- Stare civila:

Studii:
-

Aptitudini:
-

Limbi straine:
-

Hobby:
-

Si iti mai trebuie o scrisoare de intentie care ar trebui sa fie ceva de genul:

Scrisoare de intentie
Catre...

Numele meu este...
si am placerea sa va trimit aceasta scrisoare de intentie ca un prim demers in exploatarea unei oportunitati de angajare la institutia dumneavoastra.

Va rog sa primit, alaturi de aceasta scrisoare de intentie C. V. - ul in care veti regasi detalii legate atat de pregatirea mea profesionala cat si de experienta mea.

Imi place sa raspund provocarii unor noi situatii si sunt convins ca voi putea face fata cu succes cerintelor postului, deoarece sunt o persona dinamica, creativa, cu o gandire strategica si comunicativa.

In speranta ca am castigat increderea dumneavoastra, va multumesc anticipat pentru sansa unui interviu, ocazie cu care va voi putea da mai multe detalii legate de persona mea.

Mai poti modifica si tu ceva si esti bine.
Bafta!