| Alpha27 a întrebat:

Vreau sa ma angajez ca si contractor militar privat la firma blackwater, ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Angajeaza-te, care-i problema? Vrei sa te duc eu cu masina? La cum stau țoalele alea pe tine, esti bun, ca nu te vede inamicul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu ce vrei să te ajutăm? Faci cerere de angajare acolo.
Spui contractor militar. Ce e aia?

| dinaprilie a răspuns (pentru sadrian46):

Mercenar pe romaneste

| johnnny123 a răspuns:

Cata experienta militara ai? (o poza cu o casca si o haina de camuflaj cumparata de la magazinul de surplus militar nu se considera experienta militara.)

| Ciprian09 a răspuns:

Prima data trebuie sa faci cursul de PMC(Private Military Contractor) apoi restul de cursuri care,apropo, nu sunt ieftine, dupa care sa ti cauti o firma care te poate angaja, de obicei cauta personal cu experienta in cadrul armatei, cursuri, limbi straine etc etc...

| Ciprian09 a răspuns:

Apropo,Blackwater are o alta denumire acum.
te ai uitat la film probabil, nici macar nu ai dat un search pe internet sa vezi despre ce e vorba!
hainele ripstop nu mai este pe MapN, deci consider ca ai fost la o prezentare de a lor in anii trecuti! bafta, ce pot spune laughing

Răspuns utilizator avertizat
| hacktek a răspuns:

In Legiunea Franceza te ia sigur.