| Cosmyn2013 a întrebat:

Salut vreau sa pariez la bet365 online dar am 17 ani, ce ar trebui sa stiu despre pariurile online? pana acum am pariat doar in viata reala. Si vreau sa mai stiu cum se face plata? :* DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| vass19 a răspuns:

Probabil se poate face cont bancar pentru elevi, de obicei elevii de la liceu primesc burse sau bani de liceu, du-te la banca BCR sau Banca transilvania Ca sa-ti faci cont.

2 răspunsuri:
| vass19 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont bancar si un cont pe bet365, iti scrii contul bancar pe bet si iti alegi suma care vrei sa o folosesti la pariuri (sa spunem 50 de lei), daca ai castigat la un pariu, suma castigata automat se aduna cu cea pe care ai adaugat-o in contul tau de bet365. poti scoate banii cu cardul bancar.

| Cosmyn2013 explică (pentru vass19):

Nu e problema ca sunt minor?