| Kolors a întrebat:

Salut.Vreau si eu sa ma angajez pe timp de vara.Am 17 ani si sunt din Craiova.As vrea un job care nu cere experienta. Unde as putea gasi? As vrea sa fie part-time nu full-time.

3 răspunsuri:
| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Salut as avea eu oferta pentru tine.
Daca am inteles bine vrei sa lucrezi vara asta la un job acceptabil unde sa castigi niste bani de buzunar.
Ma numesc Robert am 18 ani si fac Oriflame de 5 ani.O sa incerc sa-ti fac un rezumat ca e destul de vorba.

Oriflame este o firma de produse cosmetice suedeza pentru femei si ingrijire dar nu numai pentru femei ci si pentru barbati(ceasuri, parfumuri etc.)
Vestea buna este ca poti intra de acum ca sa castigi ceva bani de buzunar pentru vara si nu numai asta dar muncesti cat vrei tu pentru ca tu esti propriul tau sef. Daca vrei muncesti 7 ore pe zi sau 2 depinde cat vrei tu. Dar partea buna este ca nu iti trebuie mai mult de 2 ore sa lasi niste cataloage la rude, colege, prieteni si apoi peste 2 zile sa iei comenzile si sa le plasezi.
Nu ai nevoie de experienta pentru ca, pentru asta nu-ti trebuie papagal sa lasi un catalog si sa spui "Buna, m-am inscris si eu la Oriflame si am incercat cateva produse de la ei si mi se par de o calitate buna si vreau sa-ti las un catalog, poate te intereseaza ceva" (asta daca esti fata, nu-mi dau seama dupa nume).
Plus ca nu esti obligat sa faci comanda de o anumita suma exact cat muncesti atat primesti.Nu esti obligat sa faci comanda in fiecare campanie.
Discount-urile sunt in felul urmator:
intre 70 - 299 lei ai 23 % reducere (68.77 lei mai exact bagi in buzunar)
intre 300 lei - 599 lei ai 30 % reducere (179.7 lei mai exact)
si de la 600 lei in sus ai 40 % reducere (240 lei sau mai mult in functie de comanda ta)

Cum ti se pare propunerea mea?

Daca vrei sa ma apelezi direct sa-ti iti dau mai repede informatiile suna-ma la

TEL: 0766.233.962

Rog Seriozitate!

| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

Vanzator la inghetata in Centru sau impartitor de pliante.

Răspuns utilizator avertizat