| TheInq a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este, dupa parerea voastra, cea mai buna metoda de a face bani pe net. Caut o metoda care sa nu necesite investitii, dar in acelasi timp si una sigura (sa nu fie inselatorie). Multumesc!

5 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Ei dragul meu din pacate banii se obtin doar in 2 moduri.

1. Munca si aici e vorba chair de timp, efort, invatat, esecuri, incercari etc de chiar si pe net e valabil.

2. Furt - sub diferitele sale forme.

O metoda usoara de a obtine bani de regula e inselatorie. Fara sa investesti trebuie sa fii geniu pentru a obtine bani. Invetitia aduce bani fie ca e vorba de bani, timp, munca fizica etc.

Succes, nu te descurajez dar nu te astepta la minuni ca alea s-au vanat de multa vreme.

| bogdyi a răspuns:

Sal,nu prea exista un mod sa faci bani dar sa nu investesti, gaseste ceva si minimul de 200 ron iti permiti ca daca merge ti recuperezi.

| alessia_7383 a răspuns:

Google adsense daca detii un site si te pricepi cat de cat la intretinerea lui

| alessia_7383 a răspuns:

Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Te-ai saturat de anunturi care iti ofera un job bine platit fara nici un efort? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu il ofer. Castigul e in functie de cat de mult lucrezi, de cat de ambitios si perseverent esti. Ce pot sa iti spun de la inceput este faptul ca poti castiga 70-100$ pe saptamana, pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Restul, depinde doar de cat de mult iti doresti sa castigi. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa de email best.job17@yahoo.ro.Nu uita, iti poti suplimenta substantial veniturile si iti poti dezvolta din asta un job, lucrand doar cateva ore pe zi, in confortul locuintei proprii, in fata calculatorului... eu am gasit ceva de genu daca te intereseaza poti incerca

| AddePitiqqa a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine faci bani pe net deschinzandu-ti o hot line de aiarolling on the floor. Mnu?¿ laughing