| alexdrugs a întrebat:

Salutare, am comandat acum o luna si putin de pe Aliexpress, in cont apare ca, comanda este pe drum au mai ramas 19 zile, am citit pe diferite site-uri ca ar trebui sa ajunga undeva la 20-30 de zile dar eu nu am primit nimic in posta, ma gandesc sa fie intarziata deoarece a fost craciunu, revelionu bla bla... aveti idee deci au trecut 40 de zile si inca nimic, dau funda pentru cele mai bune detalii. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ajunga si dupa 75 de zile sau chiar deloc. Dar la majoritatea a durat cam 45-50 de zile pana sa ajunga.
Daca mai sunt 3-4 zile pana sa se incheie perioada de asteptare du-te pe site si apasa "open dispute" si anunta-i ca nu ai primit nimic. In caz ca intarzie peste termenul garantat de ei sau ca nu ajunge deloc ti se vor restitui banii pe card.

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Apropo... e posibil si sa intarzie foarte mult... eu am comenzi de la inceputul lui decembrie care nu au ajuns inca. Mi-am si primit banii inapoi, dar nu e exlus sa ajunga si produsele la un moment dat. A fost ingreunat traficul international din cauza black friday si a Craciunului.

Asigura-te totusi ca verifici zilnic cutia postala sa nu-ti scape avizul laughing