| Play_Cristian_1997 a întrebat:

Salutare am o intrebare pentru populatia din RM. Cine stie cum ma pot angaja pe vara sa impart flyere? La cine trebuie sa ma adresez si unde? Am 16 ani.

1 răspuns:
| Bijutierul1 a răspuns:

De angajat nu te angajaza nimeni pana la 18 ani (e amenda mare ) dar poti sa incerci sa te adresezi unei firme de publicitate care actioneaza la tine in zona ( gasesti pe net ) sau poti intreba la informatii intr-un centru comercial gen Billa, Kaufland... poate ai noroc. Bafta