| Megas a întrebat:

Am un credit la o banca pe 5 ani, la vara vreau sa plec in statele unite, exista riscul de a nu primii viza daca am credit la banca?

Răspuns Câştigător
| Disha a răspuns:

Nu va fi o problema daca nu pleci definitive, dar daca pleci de tot, atunci da, pentru ca o sa trebuiasca sa iti faci actele de transfer unde o sa lucrezi pentru a-ti plati datoria! Sper sa te ajute si sa te distrezi in America! happy

2 răspunsuri:
| alex19051988 a răspuns:

Foarte probabil din cauza ca viza nu primesti imediat si te verifica cateva luni de zile pana o sa primesti aceasta viza de sedere in sua.

| AndyMkd a răspuns:

Da