| Xerol a întrebat:

Salutare! Aș vrea să deschid o cabană de închiriat pentru petreceri si zile de naștere. Care sunt costurile cu aproximație si ce acte imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Ar trebui să îți ajungă vreo 500.000 de euro, pentru a duce totul de la A la Z: avize, autorizații, achiziție teren, construcție, echipare utilități, mobilier și echipamente profesionale, amenajări exterioare, înființare firmă, etc.
Informațiile despre necesarul de acte le găsești la primărie.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Costurile pentru ce? De unde vrei să știm noi ce anume vrei să faci acolo și ce ai în momentul ăsta? Ai terenul, ai utilități, ai cabana, etc?