| BIOO a întrebat:

Cine doreste sa castige un venit suplimentar? Avem nevoie urgent de 10 persoane active online!

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt interesat, daca se castiga minim 5 euro/ora.

| BIOO explică (pentru Bula):

Bula, poti castiga si 100 de euro, daca iti place munca, ai toate sansele!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zii!

| Violleta2022 a răspuns:

Cine sunteti cei care aveti nevoie de persoane online?
Afaceri MLM, nu-i asa?

| BIOO explică (pentru Violleta2022):

Toate afacerile profitabile sunt in domeniul MLM, draga mea! Dar aceasta este o afacere noua si de lux!

| Violleta2022 a răspuns (pentru BIOO):

Cand o sa fii tu milionara din MLM, sa-mi spui si mie!
Probabil ca iti schipata rau afacerile tale de milioane, daca ai venit pe un site de copii si tineret ca sa-i atragi in reteaua ta, sau sa le vinzi ceva produse, ca sa mai strangi cativa leuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aud propunerea.

| udrescuf a răspuns:

Despre ce este vorba mai exact?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru udrescuf):

Un fel de Avon cu produse bio. Mizerii de import. Avem produse locale excelente pe nisa asta. https://www.life-care.com/EN/

| Kirro a răspuns:

Spuneti

| Kirro a răspuns (pentru Kirro):

Trebuie sa am peste 16-18 ani?

| BIOO explică (pentru Kirro):

Da, trebuie sa fii major!

| Lariss131 a răspuns (pentru Kirro):

Poti castiga prin vizionarea unor relcame...cel putin incearca, nu ai nimic de pierdut
http://weredrce.bid/3206926023872/

| Lariss131 a răspuns (pentru Kirro):

Ai nevoie de cineva > 18 ani cand retragi banii. Poti castiga prin vizionarea unor relcame...cel putin incearca, nu ai nimic de pierdut
http://weredrce.bid/3206926023872/