| WickedDevil a întrebat:

Salutare!
Cunoasteti site uri care se ocupa cu montarea camerelor tip voyage acasa, transmit live pentru reality show uri in afara, pentru a produce bani de acasa?
Nu video chat*

Camere care filmeaza in permanenta fara a interactiona cu publicul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://voyeur-house.tv/

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu site-urile monteaza camere, ci firmele care detin site-urile.
In principiu, orice firma poate monta o asemenea instalatie, care se ocupa cu instalarea camerelor (de supraveghere sau de alte feluri).