| romanmihail a întrebat:

Salutare, doresc sa platesc un produs pe ebuy cu un card Visa sau prin paypal, daca produsul este stricat sau nu este ceea ce am comandat mai pot recupera banii? sau cum trebuie sa fac plata ca sa pot recupera banii?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă e vorba despre eBay - știu că poți face reclamație și ceri schimbarea produsului sau returnarea banilor (garantat).
De „ebuy" n-am auzit.

1 răspuns:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Daca il primesti stricat sau primesti alt ceva poti sa il returnezi dar daca il strici tu nu se poate, dar daca are garantie si se strica singur poti sa il mai returnezi dar doar sa nu il strici tu si, nu te critic dar se scrie eBay