| danudanielu a întrebat:

Salutare dragilor. am si eu o intrebare legata de bancile romanesti. Am de efectuat un transfer de dintr-un cont de banca transilvania intr-un cont de ING, cu suma de 50 de lei. Ma intereseaza ce comision am la acest transfer? Multumesc, Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi de ce nu citești lista lor de comisioane?!?
https://www.bancatransilvania.ro/......sioane.pdf

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uita te pe extrasul de cont si ai sa vezi exact ce comision ti a luat

| GYGYLATINO a răspuns:

eu zic si iti suggeres sa intrebi in banca transilvania pe un consultant si iti va spune ce comision vei aveea