| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
În Decembrie 2019 am început să investesc toți banii într-un club de noapte dar cu pandemia nu l-am putut deschide și din păcate am rămas cu el pe 0.
Acum de la 1 Iunie am văzut că se deschid și mă gândeam să postez ceva pe pagina pe care o creasem pentru grup dar nu știu ce.
Ceva cum că vom deschide sau ceva asemanator.
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| ImJack a răspuns:

Fi sigur ca clubul o sa meargă de la 1 iunie oameni au stat destul în casa și vor distracție, acum ai putea sa faci ceva oferte ceva reduceri sa vi cu ceva nou și atrăgător, o descriere cât mai frumoasa și cât mai amănunțită, oferă ceva ca să atragi oameni, muzica de calitate un DJ poate.

| mgtow a răspuns:

Stai sa vezi in toamna daca nu cresc din nou cazurile, pana in vara 2022 sa zicem mai cel tarziu nu te iluziona. Englezii au zis ca in 2022 vara o sa dispara definitiv restrictiile si C19 dizolvat. Planuiesc sa mai bage o carantina cand vine frigul, asa va fi peste tot. E totul planificat la nivel international guvernele comunica intre ele