| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare,
Stie cineva daca exista vreo aplicatie care investiți 200 EURO si in diferite clicuri si recomandări faci bani, am auzit la cineva ca face bani frumosi din asta, ce aplicatie o fi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-l te rog pe acel cineva de la care ai auzit si roaga-l sa-ti arate contul bancar cu cati bani a facut, ca eu nu cred asa ceva!
Daca existau site-uri serioase unde primeau bani, pana acum nu mai era nimeni sarantoc si nu se mai plangea nimeni ca nu are bani, odata ce toata pustimea este online in orice moment si ar gasi ei acel site super bun, care iti da bani fara sa muncesti, investind o sauma f mica.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am auzit la cineva ca face bani frumosi din asta.
Ai auzit povești frumoase.

| Sn4k3 a răspuns:

Se tot deschid si inchid. Asta a fost ultima:
https://www.youtube.com/watch?v=qmCOVb9sIoA&ab_channel=CristiTic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Bursa de actiuni. Sau schimbul de valuta. Sau de criptomonede. Toate astea se fac cu cateva clickuri.

Dar stiinta din spatele acelor clickuri face toti banii. Adica sa stii pe ce si cand sa dai click e mai complicat.
Google e un site facut numai din clickuri. Si multe altele.

Vreau sa zic ca nu conteaza acele clickuri. Nu ele sunt esenta.

Daca e sa ne luam
Stii sa scrii pe foaie, nu? Sau in word la calculator?
Atunci simplu, scrie un roman ca urzeala tronurilor si faci o gramada de bani. Doar din insirat niste cuvinte pe foaie. Floare la ureche

| GabehAle a răspuns:

Exista mai multe optiuni, dar pentru fiecare ai nevoie de cunostinte. Poti incerca investitii in crypto sau in actiuni, dar ai nevoie de cativa ani ca sa inveti unde, cum si cand sa dai click. Daca vrei ceva mai sigur, pe termen lung, dar fara castiguri imediate, poti incerca un fond de investitii care sa fie gestionat de o firma mare, cum e Allianz Tiriac. Riscurile sunt mai mici, dar si castigurile sunt mai mici si lente.