| IAmAndreas a întrebat:

Salutare! Sunt în străinătate, în Germania mai exact. Aș vrea să-mi recomandați o firmă /asociație de trimis colete din România în Germania, una serioasă, grijulie cu coletele și nu în ultimul rand, prețul /tarife. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FedEx.

Daca nu, Posta Romana. Eu am primit pachetul din Romania in Franta prin posta si a fost ok. L-am luat chiar intr-o sambata cand eram si acasa si aveam si timp, nu stiu cum lucreaza posta in Germania.

Răspuns utilizator avertizat