| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre Asigurarile de viata? Sunt bune? Eu am 25 de ani si as vrea sa imi fac la firma Grawe pentru ca prietena mea lucreaza acolo. Pe ceperioada sa fac? Ms

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de tine... Eu mi-am facut ca am fost obligat de creditul din banca, dar in rest nu mi ar face... chiar nu vreau sa ma gandesc la momentul in care acei bani vor fi folositi.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Este o pierdere de timp si de bani...mai bine investesti in altceva!