| anonim_4396 a întrebat:

Am un canal de youtube,iar logo-ul meu este identic cu logo-ul unui antivirus, doar ca i-am schimbat culoarea.Este ceva problema?

Răspuns Câştigător
| AlexBossulThau a răspuns:

Da e o problema ca si cum i-as face lui Codrin sau oricarui sau ubei vedete ca Andra si as face o pagina fake cu ea si as posta poze cu ea, e acelasi lucru ca si la tine!
Funda?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Copyright-ul nu se poate lua, dar firma poate invoca incalcarea dreptului de proprietate asupra logoului. Si asta te poate costa foarte mult.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți să iei copyright.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna?

| BiancaDragutza1818Myauuu a răspuns:

Iei Copyright.