| bobonel a întrebat:

In ce ati investii daca ati dispune de 5000 de EURO?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O scoala de wrestling!

| TheEyes a răspuns:

Salut!
Man eu cu 5000 de euro mias rezolva toate problemele in primul rand si dupa mias deschide un service auto.
Salut, Bafta!

| Arrum a răspuns:

As investi in catina.

| M3taX a răspuns:

Aş cumpăra toate gumele din Bucureştibig grin... Ce zic eu din Bucureşti?! Cu 5000EUR cumpăr toate gumele din România!

| J0ker1999 a răspuns:

Depinde de ce mod de trai as avea... Daca as avea unul bun probabil ca i-as dona sau a-si incerca sa-mi creez un mini-market

| AimeZ a răspuns:

Eu as investi 5000 de euro pentru o fundatie de copii bolnavi, sau saraci. Sper ca te-am ajutat

| Bogdan_Dumbravanu_1988 a răspuns:

Castiga bani simplu si usor! Ma rog, nu chiar usor, dar daca esti perseverent ai numai de castigat! :)
Iti recomand cu incredere http://www.clixsense.com/? 5952121
Pe forum gasesti postate dovezi de plata ale userilor, ca sa vezi ca nu e scam! Bafta :)