| PurpleKusH a întrebat:

Salutare TPU, scuze daca poate am gresit categoria, unchiul meu are o firma de sisteme de ventilatie/aerisire si are nevoie de clienti. Intrebarea mea este unde si cum ar trebui sa caut aceste firme, persoane fizice care au nevoie de asa ceva? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Dacă ne spuneai din ce oraş eşti era o idee şi aici. Dar aşa încearcă publi24, olx, publicitate.ro

| PurpleKusH explică (pentru gogu220):

Hunedoara ideea e ca nu conteaza orasul firma se ocupa si de transpor oriunde in tara