| Andrei_Dafinescu_1995 a întrebat:

Salutare toata lumea! Imi cer scuze daca am gresit categoria,daca am gresit,cer sa imi fie mutata intrebarea. Am o comunitate de gaming,si as avea nevoie de niste sfaturi de la voi,ca sa o populez, cine ma ajuta si pe mine? puppy dog eyes Dati-mi add la csx. drops, dau funda. Mersi.

1 răspuns:
| Pop_Serban_1990 a răspuns:

Pai daca vrei sa o populezi mai intai alege niste Moderatori in care poti avea incredere, scrie cateva topicuri si incerca sa-l modelezi(fundal si design) dupa ce ai facut toate astea incepe cu publicitatea:vorbeste cu prietenii tai, mesaje pe diferite forumuri, site-uri etc da niste mess-uri.Nu este usor sa populezi o comunitate trebuie sa ai rabdare si vei reusi, orice ar fi nu renunta nici la momentele grele ale comunitati