| xStefan23x a întrebat:

Salutare TPU, voiam sa va intreb daca atunci cand cumperi un monitor sa zicem second-hand si mai are garantie 1 an la proprietarul de drept, daca il cumpar eu mai este valabila garantia aceea sau expira?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, mai este valabila, garantia insoteste produsul, indiferent de proprietar. Trebuie sa-i soliciti respectivului certificatul de garantie, eventual si factura cu care a cumparat el.

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Da este valabila, atata timp cat deti garantia, si nu este expirata happy