| enemyhay a întrebat:

Salutare tuturor. Vin cu o intrebare nu tocmai noua, cred. As dori sa plec la munca in strainatate, si cum relatii prin prieteni sau apropiati, nu am, tot caut o firma de recrutare serioasa. Ideea ar fi ca nu prea gasesc nimic serios. Stiti voi vreuna? care sa fie inregistrata in registrul comertului sau vreuna prin care stiti sigur ca au plecat si altii si au facut treaba buna? Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Albert062000 a răspuns:

Ai putea sa mergi in tara, la autoliv, in Sf. Gheorghe sau Brasov, decat sa pleci in strainatate, fratele meu acolo lucreaza si ii merge bine. Succes