| SynapseNinja a întrebat:

Vreau să investesc în opțiuni binare. M-am uitat în mare și am găsit pe Binatex și IQ Option. Aș vrea să merg mai mult pe IQ Option fiindcă am auzit că au primit distincții. Păreri despre platformă, va rog? Alte platforme serioase aș mai vrea. Aș vrea răspunsuri serioase nu de genu: "apuca-te de muncă, lasă binarele".

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În opțiuni binare nu investești, ci pariezi pe un rezultat.
Dacă vrei să ai succes să te apuci de muncă în sensul să cunoști modul de funcționare a pieței Forex, să știi să citești un grafic, să știi să utilizezi un indicator pe grafic, pe hartă, chart.
Dacă nu, pregătește-te să pierzi bani.
Eu recomand IQ Option.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cel mai sigur vei pierde banii.

| Levington a răspuns:

Stai cuminte cu banii in buzunar!?