| Cosminvasi1991 a întrebat:

Salutari, ma gandesc sa deschid un magazin cu haine second. Intrebarea mea este de unde as putea cumpara marfa? Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salut, cu siguranta de undeva din afara, ai vazut ca pe mai toate second-handurile scrie marfa din UK, Germania, import etc
Cum au ei legaturi acolo nu stiu, dar nu cred ca e un domeniu in care sunt implicati mafioti si este o casta inchisawinking

| carevaescu a răspuns:

Prin definiție, cumperi de la cei care au purtat veșmintele și nu și le mai doresc.
Dacă ai noroc mai găsești și magazine pe același profil care fac lichidare de stoc - dar asta ar trebui să fie un indiciu că articolele nu prea au prins.

| Dragobeta a răspuns:

Exista engos-uri cu haine second hand. Afla unde sunt in zona ta. De acolo iei cu sacii.

Nu cred ca-ti convine cum spune in primul comentariu sa cumperi de la altii. Iei cu 10 si dai cu 2?

| Bărbatbine a răspuns:

De la magazin dar sa fie noi, ca la tine sa fie mâna a 2a