| Rici_Jivan_1992 a întrebat:

Salutari! Stiti un site unde as putea sa fac un blog si sa pui idei, sa raspund etc, dar sa si castig ceva din asta?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din bloging castigi daca ai macar 1-2000 de vizitatori unici (iar astia 2000 de vizitatori unic ii strangi cu multa munca, multe cunostinte de seo in cam 1-2 ani). Pe urma ai sa scoti undeva la 100-200 euro pe luna maxim

Răspuns utilizator avertizat
| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro

Iti creezi blog-ul si creezi si continut de calitate.

Ca sa obtii bani cel mai bine e fie din programe de afiliere, fie din Google AdSense. Pentru AdSense iti trebuie si domeniu propriu. Oricum pentru ambele iti trebuie calitate, altfel nu te accepta in program.