| Rici_Jivan_1992 a întrebat:

Salutari! Stiti un site unde as putea sa fac un blog si sa pui idei, sa raspund etc, dar sa si castig ceva din asta?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din bloging castigi daca ai macar 1-2000 de vizitatori unici (iar astia 2000 de vizitatori unic ii strangi cu multa munca, multe cunostinte de seo in cam 1-2 ani). Pe urma ai sa scoti undeva la 100-200 euro pe luna maxim

| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro

Iti creezi blog-ul si creezi si continut de calitate.

Ca sa obtii bani cel mai bine e fie din programe de afiliere, fie din Google AdSense. Pentru AdSense iti trebuie si domeniu propriu. Oricum pentru ambele iti trebuie calitate, altfel nu te accepta in program.

Răspuns utilizator avertizat