| BlackPanther001 a întrebat:

Poate cineva sa ma indrume cum as putea castiga din blog? Mi-am facut un blog pe blogger cu filme, wallpapere dar vad ca nu castig deloc. Stiti ceva site-uri de referinte sau castigati voi din blog ceva? Multumesc

2 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

laughing vei ajunge sa castigi foarte bine cand o sa ai trafic bunicel. si nu iti recomand sa bagi adsense daca ai trafic mic pentru ca nu vei primi nici un ban mai ales daca dai uh click pe reclame. risti sa iti stearga contul adsense, dar cand vei avea trafic bunicel banii vor veni de la sine prin google adsense si alte modalitati de publicitate.

| cumsablog a răspuns:

Ideea cu blogul este ca are nevoie de timp pentru a creste. Practic, cu cat ai mai multi vizitatori, cu atat poti castiga mai mult. Tu continua sa lucrezi la el, sa inveti mai multe despre blogging si cu siguranta vor incepe sa vina si banii. Pentru mai multe despre blogging si cati bani poti face, viziteaza http://www.cumsablog.ro/