| Anduuu a întrebat:

Salutari TPU happy
Daca am adeverinta de salariat model de la Banca X...pot sa ma duc si sa obtin un card de cumparaturi de la Banca Y cu aceasta adeverinta? Sper sa intelegeti ce vreau sa spun.

Răspuns Câştigător
| D4lid4 a răspuns:

In aceasta situatie nu poti obtine card decat de la banca ce ti-a dat adeverinta. Fiecare banca are propriile adeverinte tip. Cei de la resurse umane (de unde lucrezi tu) trebuie sa iti completeze pe formularul bancii datele, doar asa iti va fi luata adeverinta in considerare. P.S. Lucrez in domeniu. happy Sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Mai bine te interesezi, doarece s-ar putea sa difere modelele, sau sa-ti trebuiasca o simpla adeverinta de la munca.